ÜKSI: Haiglasse läinud rase naine tundis, et ta oleks justkui oma mures üksinda jäetud.Foto: Vida Press
Liis Vaksmann 11. juuli 2016 04:00
MIKS SEE JUHTUS? Rase naine kaotas haigla tualetis lapse.

MIKS SEE JUHTUS? Rase naine kaotas haigla tualetis lapse.

"Laps kukkus WC-potti, aga ta oli nabanööriga veel minu küljes ja ma ei saanud mitte kusagile liikuda. Ma lihtsalt karjusin, kuid mitte keegi ei kuulnud mind," räägib naine, kuidas ta kaotas viiendal raseduskuul oma poja.

"Mu rasedus kulges suurepäraselt. Laps arenes ideaalselt ja endki tundsin hästi kuni päevani, mil tekkis pisut suurenenud voolus, kuid siiski ei osanud ma midagi karta, kuna seda raseduse ajal ikka esineb," meenutab Anneli kuutaguste sündmuste algust.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (60)

Mari 18. juuli 2016 01:06
Käisin talvel ITKH Naistekliinikus operatsioonil, kõik oli väga ok, hoolitsevad õed, head arstid, opp läks ilusasti, aga kui mõni tund peale oppi WC-sse läksin ja sealt tulles halb hakkas, kukkusin koridoris kokku ja minu appi kutsumise peale ei tulnud tükk aega mitte kedagi, lõpuks komberdas üks teine patsient, kes oli hommikul opil käinud, minu juurde ja proovis mind aidata, aga olin poolteadvusetu ja temal endal polnud just ka kõige parem olla, siis ootasime kahekesi seal põrandal, kuni lõpuks õed kusagilt välja ilmusid ja siis läks neil alles kiireks, viidi mind kiiresti voodisse, jõudsin vist veel teadvuse kaotada, patsutati näkku, visati vett, hoiti jalgu üleval, lõpuks turgutati magusa teega. Mul vedas, et kukkusin nii, et haavad püsisid kinni ja pead ära ei löönud, aga oleks võinud minna hullemini. Kus terve vahetus õdesi see aeg oli, ma ei tea... ilmselt kohiv joomas kinnise ukse taga
Brita 13. juuli 2016 18:23
NII haigeid kommentaare pole ammu olnud ... jube jube jube
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS