Tanel PadarFoto: Aldo Luud
Õhtuleht.ee 15. juuli 2016 11:25
"Tundub, et kontserdite andmine läheb ladusamalt," kiidab Tanel Padar treeningute mõju igapäevaelule - laulja valmistub tõsiselt treenides 6. augustil Otepääl toimuvaks ülemaailmseks raudmehe võistluseks. 

"Kui varem olin pooleteisetunnise esinemise järel täiesti läbi, siis nüüd juba tunnen, et võhma on lisandunud ja higistan laval vähem," räägib Tanel Padar Sportlandi kliendiajakirjale antud intervjuus.

Lisaks on lauljal enda sõnul ka tuju paremaks läinud, eriti hea on see pärast treenimist. "Olen muutunud rahulikumaks, süütenöör on pikem kui varem," tunnistab laulja, et ei lähe enam pisiasjadest nii kergelt põlema, vaid hakkab vajadusel kohe lahendusi otsima.

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Fuukin 16. juuli 2016 07:08
Ma olen ka alkoholi ja nüüd 2aastat karske. Sa pead lihtsalt leidma asenduse toredatele õhtutele alkoholi seltsis. Sport sobib hästi kuid pole vaja ennast tappa. Luulud, et oled kuulus sportlane tuleb kohe peast välja ajada.
ohh 15. juuli 2016 15:52
tuleksid need riigikogu valimised juba kiiremini. Tanelil on gümnaasiumi tunnistus juba käas, mis nad veel nende valimistega tuterdavad. Saaksid Maalid juba oma hääle anda.
Aga mina pole Tanelit juba klaks päeva telekas näinud. Peab vist telekaparandaja kutsuma.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS