Treenimine

PEKID PÕLEMA! Kuidas Erik Orgu koduse treeninguga kaalust alla võtta? (8)

Kaire Kenk, 12. mai 2017, 04:00
Õlalt surumine seistes. Seisa, selg sirge ja jalad õlgade laiuselt harkis. Vii käed külgedelt üles sirgeks. Võid seda harjutust teha nii kummilindi kui ka hantlitega.Foto: Tiina Kõrtsini

Selleks, et kaalust alla võtta, ei pea ilmtingimata spordisaalis rassima, vaid tegelikult on võimalik rannavorm saavutada ka koduse treeninguga. Milliseid harjutusi ja kuidas teha, näitas personaaltreener ja toitumisnõustaja Erik Orgu oma näidistreeningus "Valmistume rannahooajaks."

Sportlikud treenitud neiud kõige ees, küpsesse ikka jõudnud, treeneri igat näpunäidet hoolikalt kladesse üles tähendavad daamid tagareas – just niimoodi nägi välja Eesti ühe tuntuma personaaltreeneri näidistreening, mis õpetas kodustes tingimustes talvel naha alla varutud polstrist vabanema. Kuidas selline treening täpselt välja näeb, käisin omal nahal järele proovimas.

Treeningut alustame paigaljooksu ehk kerge hüplemisega. "See hüppamine võib korrusmajas pisut problemaatiliseks kujuneda, kuid paraku panevad just hüpped keha kõige kiiremini liigesevedelikku tootma," põhjendab Erik selle harjutuse vajalikkust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. juuli 2017, 11:43
PEKID PÕLEMA: banaanijook, mis põletab kõhurasva särinal
12. juuni 2017, 16:10
Neli igapäevast tegevust, mis aitavad seljavalusid peletada
9. juuni 2017, 15:35
18 lihtsat nõksu, kuidas viis kilo kergemaks saada
23. mai 2017, 14:20
KIIRELT SALEDAKS: jook, mis paneb rasvad juba 60 sekundiga põlema!