Foto: PantherMedia / Scanpix
Õhtuleht.ee 14. juuli 2017 13:05
Küpsemasse ikka jõudes ei kanna sa sama soengut ja rõivaid kui varases nooruses. Miks sa siis ometi tahad end samamoodi meikida?

Üks suuremaid vigu, mida naised nimelt tegema kipuvad, on see, et aastate lisandudes kipuvad nad end üleliia puuderdama, vahendab portaal Health.

Naised usuvad, et rohkem puudrit aitab kortse peita. Tegelikult on tulemus vastupidine ja paks puudrikiht toob need hoopis enam esile.

Kasulik on teada, et häirivatele kortsudele võiks puudri kandmist hoopis vältida. puudri asemel oleks mõistlik eelistada hoopis kreemja koostisega tooteid.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Priit 15. juuli 2017 12:24
Ise nad teevad ennast vanemaks, ajades ära juuksed, kandes alt kitsaid pükse, mis toovad esile tagumiku ja kandes neid nõmedaid klouniprille, need kolm asja kokku, oledki pensionär valmis, ma ei saa aru, miks nii varakult tahetakse vanad välja näha. Siis on häda, et neile pakutakse vanuseks rohkem, kui nad tegelikult on. Üle mõistuse noh. Ma ei saa sellest aru lihtsalt. Mul on jälle probleem, et paistan liiga noor välja, saan 33 varsti aga võõrad kutsuvad mind "poiss" jne jne, ise nad on minust kõvasti veel nooremad. Proovisin päikeseprille, eh, see tegi mind veel nooremaks, nägin välja nagu 90-date stiilis 9 aastane. Niiet naised, kui te arvate, et te ajate juuksed ära, kannate klouniprille ja, et teid siis võetakse tõsisemalt, siis te eksite rängalt. Minu jaoks olete lihtsalt nagu mingid teismelised, kes lähevad kaasa igasuguste moehullustega või lihtsalt on laisad ja ei viitsi oma juuste eest hoolt kanda !!!!
. 14. juuli 2017 16:34
Ei ole iial puudrit peale pannud, suitsu teinud ega alkot pruukinud, ülekaalu tundnud ja bioloogiline vanus on ok:)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS