Lapsed

Heategevuslik teatejooks kogus liikumisvõime kaotanud laste raviks 5700 eurot 

Toimetas Silja Paavle, 29. september 2017, 09:24
Heategevuslik teatejooks 2017Foto: Erakogu
Tänavuse üle-eestilise laste teatejooksuga koguti 5700 eurot 8-aastase Aleksei ja 17-aastase Matsi ravi toetuseks Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses.

Teatejooksu üks eestvedajatest Erik Pallase tänab kõiki, kes laste ravi toetamiseks kaasa aitasid. „Täname ligi 12 000 tublit last, kes heategevuse nimel maikuus jooksma tulid ning kõiki häid inimesi, kes annetasid numbrile 900 7777 helistades 7 eurot. Teatejooksust on kujunenud sündmus, kus saame hetkeks mõelda neile, kellel on liikumine keerulisem, neid rohkem märgata ja toetada,“ lausus Pallase.

Samal teemal

Teatejooksuga kogutud annetused jagunevad kolmeks – nii 8-aastase Aleksei, 17-aastase Matsi kui teiste Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses ravil olevate laste ravi toetuseks läheb võrdselt 1900 eurot.

Mats, kes on ka varem ise teiste laste aitamiseks teatejooksul osalenud, kaotas kolm aastat tagasi südame seiskumise tõttu nii liikumis- kui ka nägemis- ja kõnevõime. Aleksei kaotas liikumisvõime põetud raske haiguse tagajärjel. Mõlemad vajavad järjepidevat teraapiat tavapärasest suuremas mahus ning annetuste abiga on neil võimalik seda Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses saada.

Matsi ja Aleksei lugusid saab lugeda siit. Liikumisvõime kaotanud laste ravi Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses saab toetada, helistades aastaringselt avatud heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot).