Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar andmas tänukirja Salvesti juhatuse esimehele Lauri BetlemileFoto: Lastefond
Toimetas Silja Paavle 20. veebruar 2018 13:32

Salvesti juhatuse esimehe Lauri Betlemi sõnul jätkab Salvest Eesti väikelaste vanemate abil väärt algatusega ka 2018. aastal.

„Annetame 1 sendi iga Põnni toote müügilt, et toetada spetsiaalsete ravitoidusegude ostmist nendele lastele, kes ei saa oma haiguse tõttu süüa ka kõige kvaliteetsemat ja täisväärtuslikumat lastetoitu,“ sõnas Betlem. „Soovime 2018. aastal koguda vähemalt sama suure toetussumma kui 2017. aastal.“

Salvesti juhi sõnul on koostöö Kliinikumi Lastefondiga ettevõtte meeskonnale väga südamelähedane, sest Põnni sarja arendamisel on alati olnud eesmärgiks toetada võimalikult mitmekülgselt iga lapse arengut.

„Koostöös lastearst Reet Raukasega välja arendatud Põnni tooted on ära teeninud ka kõige terviseteadlikumate lapsevanemate usalduse nii Eestis kui ka eksportturgudel. Soovime selle edu pinnalt ulatada abikäe raskelt haigete laste vanematele, kellest paljudele võib kallite ravitoidusegude ostmine üle jõu käia,“ selgitas ta.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar avaldas suurt rõõmu pikaaegse koostöö üle ning kinnitas, et ravitoidusegude ostmisega kaasneva kuni 700-eurose igakuise kulu katmine on haigete laste vanematele kirjeldamatult suureks abiks.

„Lastefond jätkab abi vajavate perede toetamist seni, kuni leidub lahendus, kuidas ravitoidusegude ostmist riiklikult rahastada. Oleme tänulikud, et Salvest meid sellel teekonnal abistab,“ lisas ta.