Foto: PantherMedia/Scanpix
Toimetas Silja Paavle 3. aprill 2018 14:20
Koduloomad aitavad tõsta inimeste aktiivset elustiili, füüsilist liikumist ja emotsionaalset toonust. Just seepärast kingitakse igale aprillikuus varjupaigast endale koera võtnud inimesele südame tervisele kasulikke toidulisandeid ning 50€ väärtuses kinkekaarti, mille eest saab värske koeraomanik Südameapteegist soetada vajalikke veterinaariatooteid.

Südameapteegi turundusjuhi Mari Sumbergi sõnul tehakse aprillikuus koostööd Varjupaikade MTÜ-ga, et tõsta teadlikkust inimeste südametervise edendamisest koos neljajalgse südamesõbraga. „Aprillikuu fookuses on süda ja südametervis, mistõttu otsustasime teha koostööd Varjupaikade MTÜ-ga, et inimesed ja loomad leiaksid endale uue südamesõbra. Kingime igale varjupaigast koera võtnud inimesele ja tema uuele sõbrale stardipaketi, mis sisaldab südametervisele kasulikke toidulisandeid ning 50€ väärtuses Südameapteegi kinkekaarti veterinaariatoodete ostmiseks. Kuna Südameapteegi apteekidest leiab mitmesuguse valiku veterinaariatooteid, on sümboolselt uue südamesõbra leidmist meil Südameapteegiga väga hea meel toetada,“ ütles Sumberg.

„Ühtlasi on aprill südamele pühendatud kuu ja seetõttu kutsume inimesi pöörama tähelepanu oma südametervise hoidmisele. Oma neljajalgse sõbraga värskes õhus jalutamine aitab tugevdada südametervist. Juba 30-minutit värskes õhus liikumist annab südamele vajaliku toonuse, rääkimata emotsionaalsest toest, mida koduloom pakub,“ lisas Südameapteegi turundusjuht. 

Varjupaikade MTÜ üldjuht Triinu Priks ütles, et koostöö Südameapteegiga on väga tervitatud ning vajalik, kuna igal aastal leiab varjupaikade mittetulundusühingu abiga uue kodu 1300 kodutut looma. „Uue lemmiku valimine võib olla väga suurt elevust tekitav, kuid samal ajal on see tähtis otsus, mis mõjutab nii koera võtjat, tema peret kui ka välja valitud uut südamesõpra. Seetõttu on üks samm juba lemmiklooma võtmisel Südameapteegiga koostöös tehtud, kuna veterinaariatooted on igale koerale väga vajalikud,“ ütles Priks. 

Kõikide koertega, kes endale uut kodu ja sõpra otsivad, on võimalik tutvuda siin.

Lisaks kutsub Südameapteek üles oma kliente Varjupaikade MTÜ jaoks annetama. „Annetuse tegemiseks piisab soovitud summa lisamisest oma apteegist soetatu ostusummale. Miinimum summa on 1 euro. Annetusi saab teha kogu aprillikuu jooksul ning omalt poolt lisame aprilli lõpus kogutud summale 750 euro väärtuses vajalikke veterinaaria ja esmaabi tooteid,“ kutsus Mari Sumberg inimesi loomade jaoks annetusi tegema.