Põletiku teket soodustavad eriti nailonist ja pitsist püksikud, mis ei hinga nii hästi kui puuvillased aluspüksid.Foto: Pexels
Ohtuleht.ee 20. juuni 2021 09:00
Kui sul on halb komme vahetada liiga harva aluspükse, võivad sind tabada igasugu tüütud hädad.

Aastal 2012 tehtud uurimuse järgi on n-ö keskmisel naisel 34 paari aluspükse. Kuid suhteliselt suurest püksikute arvust hoolimata  kannab nii mõnigi  naine samu aluspükse mitu päeva järjest. Kui püksid paistavad puhtad ja vahel tõesti juhtub, et kannad neid järjest paar päeva, siis mingit suuremat probleemi ei tohiks tekkida. Aga kui sul on halb komme sageli pikalt samu pükse kanda, ähvardavad sind mitmed tüütud mured.  

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (55)

30 kraadi 5. jaanuar 2020 16:01
on kahjuks ilusa , elegantse ja kalli pesu max temperatuur millega neid pesta võib . Teadagi hävivad bakterid , seened alles 60 kraadi juures . Võid ju vahetada iga päev aga hügeeniliselt puhas see pesu ei ole .Pesumasinasse tuleb spets loputusvedelikku panna , mis on seene bakterite ja isegi viiruste vastane . Näiteks , Sagrotan , Sanytol . Ausalt öeldes ma ei tea kas seda teil Eestis müüakse . Neid vahendeid võib igale pesule panna , mis 60 kraadi ei kannata .
A kust võtta 4. jaanuar 2020 20:53
aastas 365 paari aluspükse?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS