Keha

ABIELU OOTAMATUD KÕRVALTOIMED: 7 võimalust, kuidas mees teeb naise haigeks 

Ohtuleht.ee, 3. detsember 2018, 17:00
Naised hakkavad abielus olles sageli rohkem jooma. Foto: Vida Press
Kuigi abielus olemist seostatakse üldiselt parema tervisega, võib sellel olla ka ootamatuid kõrvaltoimeid. See tähendab, et mees võib naise  haigeks teha ilma seda teadvustamata.

Kuidas, vahendab portaal Womans Day.

1. Ta teeb su paksuks.

Uuringud näitavad, et õnnelikus abielus olevad inimesed võtavad aja jooksul kaalu juurde. Vallaline inimene on figuuri pärast rohkem mures, et leida endale õige kaaslane. Abielus olles see muret ei valmista ning end kiputakse käest laskma.

2. Ta paneb su jooma.

Kui su abikaasa armastab pärast tööd paar õlut võtta, teed seda peagi sina ka. On leitud, et naised on kergemini mõjutatavad ehk hakkavad just abielus olles oma mehe kõrval rohkem jooma. Seega - kui abiellud kõva napsivennaga, sead end ohtu.

3. Tema norskamine tekitab sul unetust.

Uuringud kinnitavad, et koos norskajaga magamine tekitab tema kaaslasele unehäireid. Puudulik ööuni on aga paljude tervisehädade põhjustajaks.

4. Tema habe võib sulle edasi anda haigusi.

Kui su abikaasa puudutab kätega sageli habet, satuvad kätelt sinna bakterid. Habe on nende edasiarenguks soodne kasvulava. Sestap jälgi, et kui su mees kannab habet, peaks ta nägu tihti pesema.

5. Ta paneb su vigastused aeglasemalt paranema.

6. Ta võib tekitada allergiat.

See on küll haruldane, kuid mõned naised on seksi vastu allergilised. Õigupoolest – sperma vastu. Spermaallergia sümptomid avalduvad kas kohe või kuni tunni jooksul pärast kokkupuudet spermaga -  tekkida võivad ärritus, sügelus, valulik urineerimine ja ekseem. 

7. Ta kahjustab su südame tervist.

Õnnetu abielu tähendab naistele suuremat stressi ja seega ka suurenenud riski haigestuda südame-veresoonkonnahaigustesse.

Samal teemal

21. oktoober 2019, 05:00
KUI HULL ON ASI? Kas WC-potil istudes võib saada nakkuse?
2. oktoober 2019, 18:30
MUREMÕTTED EI LASE MAGADA? Proovi uinuda nende heade nippide abil!
8. september 2019, 09:00
TUNNE ELUST RÕÕMU! Retsept, mis aitab elada tervena kas või 100aastaseks
15. august 2019, 09:00
KAS OLED AMBIVERT? Seda peetakse parimaks ja edukaimaks isiksusetüübiks