Uudised

NOOR EMA VAJAB VÄHIRAVIFONDI ABI: tahan olla oma poegade jaoks olemas 

Toimetas Sirje Maasikamäe, 27. detsember 2019 17:06
Laura loodab heade inimeste abile, et ta saaks veeta veel aega oma perega. "Mul on kaks tublit poega, kellest üks alustas just kooliteed ja teine on veel viiene."Foto: Erakogu
Vähiravifond otsustas aidata Põlva vallas elavat 28-aastast Laura Jaansood  võitluses maokeha pahaloomulise kasvajaga. Noor naine, kahe lapse ema haigestus sel aastal. Hädavajalikku ravimit, milleks kulub järgnevatel kuudel üle 16 000 euro, haigekassa ei kompenseeri.

Laura kirjutab fondi Facebooki-lehel, et haigus diagnoositi alles tänavu juulis, kui ta oli kolm nädalat kopsupõletukuga võidelnud, kuid see ei tahtnud kuidagi paraneda.

"Läksin EMOsse, kus avastati vedelik kopsude ümber. Vedeliku eemaldamisel olid arstid üsnagi ühel arusaamal, et midagi on valesti. Hakati analüüse võtma ja otsima kasvajat, mis maost ka leiti.

Kasvaja oli juba kaugele arenenud. Edasi läksin ruttu onkoloogi vastuvõtule, kus alustasime keemiaraviga. Ravile tekkis negatiivne reaktsioon. Nii jäigi mul üle pöörduda "Kingitud Elu" fondi poole.

Loodan heade inimeste abile, et saaksin veeta veel aega oma perega. Mul on kaks tublit poega, kellest üks alustas just kooliteed ja teine on veel viiene. Tahan olla nende jaoks olemas.

Lootus terveks saada pole veel kuhugi kadunud. Senikaua, kuni on usk, on ka võimalus."

Vähiravifond alustas Laura ravi rahastamist, kinkides tema perele natukenegi jõulurahu. Aga noore ema heaks kogutakse ka sihtotstarbelisi annetusi. Iga väiksemgi panus on väga oodatud märksõnaga "Laura raviks":

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu

Swedbank: EE212200221059073061